Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Ashika - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Ashika - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

30. 05. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Naše zkušenost

Výrobky značky Ashika (potažmo Japanparts) se nám prodávají dobře. Jejich cena je přiměřená, kvalita dobrá. Díly splňují potřebné požadavky na vlastnosti. Nezaznamenali jsme žádné velké výkyvy ve vratkách nebo reklamacích. Kvalita je srovnatelná se značkou Japanparts, jejíž jméno odkazuje na koncern. 
V rámci dané cenové kategorie, obzvláště pro japonské vozy, pokud si nezakládáte na konkrétní značce nebo prémiových produktech, není co řešit. Alternativou je mimo Japanparts například Blue Print. 

Produktové portfolio Ashika

Mechanický sortiment - filtry, hydraulika, spojky, tlumiče
Sortiment přesného obrábění - písty, hlavy válců, silentbloky
Sortiment elektriky - startéry, alternátory, svíčky
Sortiment podvozku - díly pro tlumení, řízení, podvozky

Celkem přes 30 000 produktů. 

Ashika ve zkratce

Země původu:  Itálie
Specializace: aftermarket pro japonské, korejské a americké automobilky
Zkušenost: Dobrý poměr cena/výkon
Web: www.ashika.it

Součást koncernu Japanparts Group.

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.