Cattara - o výrobci

07. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|
Cattara je značka od nadšenců pro nadšence. Pro ty, kdo chtějí být venku, provozovat klasické outdoorové aktivity, jako rybaření, kemping, rybaření, nebo si jen tak užívat sluníčka na terase svého městského domku. 

Cattara přináší vysokou kvalitu výrobků s dlouhou životností. "Při výběru nového zboží, vždy hledíme na inovace, hlídáme nové trendy a zároveň si kontrolujeme preciznost a výslednou kvalitu zpracování zboží," jak ve svém představení uvádějí sami výrobci. 

V nabídce této značky jsme do našeho votoňáckého sortimentu zařadili:
  • potřeby pro vícedenní pobyty v přírodě: stany, karimatky a spacáky, 
  • kempingové potřeby: svítilny, vařiče, skládací židle přenosné stoly,
  • pro vyznavaře survival aktivit pak kapesní i čelové svítilny, nože, skládací lopatky, křesadla, SOS přežívací sady apod., 
  • pro dovolenkáře nebo chalupáře pak kompletní kempingový a zahradní nábytek včetně houpacích sítí, vybavení pro piknik a křesílka pro rybáře, 
  • pro chvíle na terasách nebo balkonech pak sortiment grilů (plynové i na dřevěné uhlí), sady grilovacího nářadí, celokovová ohniště i plynové terasové zářiče.
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.