Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů CS Germany - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

CS Germany - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Úspěšná německá firma, jejíž zaměření se věnuje vývoji a výrobě vinutých pružin pro osobní a užitková vozidla. Jistotu s kvalitou svých výrobků dokládá 10 letou zárukou.
 

CS Germany ve zkratce

Země původu: Německo
Specializace: vinuté pružiny
Zkušenost: Nadstandardní kvalita

 

Historie CS GERMANY

Společnost byla založena skupinou odborníků po odchodu od firmy K+F. Produktové portfolio nabízí až 2300 položek vinutých pružin, které jsou vyráběny na nejmodernějších navíjecích strojích z vysoce ceněných materiálů. Přes vysokou kvalitu si zachovávají velmi dobrý poměr cena / výkon.
 

Firma rovněž zaručuje extrémně krátké dodací lhůty i tím, že drží vysoké skladové zásoby.
 

Co doporučit?

Výhodou je předně významně prodloužená záruční lhůta a schopnost firmy reagovat na případnou reklamaci přímou výměnou kusu za kusu.
 

Vysoké kvality výrobků dosahují již při výrobě pomocí infra řízeného zařízení pro tepelné zpracování, CNC brusky a plně automatického CNC stroje na zkosení a nastavení teploty.
 

Pro výrobu pružin se využívá výhradně vysoce kvalitní chromový křemík nebo chromová vanadiová pružinová ocel s pevností v tahu až 2 100 MPa.

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.