Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Elring - hodnocení výrobce a zkušenost s těsněními

Elring - hodnocení výrobce a zkušenost s těsněními

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Značka ERLING spadá pod německou společnost ElringKlinger a je jedničkou ve výrobě těsnění.
 

Historie ERLING
 

V roce 1879 zakládá Paul Lechler společnost Lechler OHG, z níž později vzniká ERLING GmbH. rodinný podnik se již od počátku věnoval prodeji těsnění. Čtyři roky po založení kupuje patentovanou technologii pro výrobu trysek k rozprašování kapalin a získává se tak nezastupitelné místo na trhu.
 

V roce 1924 pak vstupuje na pole automobilového průmyslu uvedením prvního těsnění hlavy válců.
 

Nyní má společnost asi 1 600 zaměstnanců, patří mezi přední dodavatele a vývojáře těsnění pro automobily. Své výrobky vyváží do více než 140 zemí světa.
 

Co doporučit?

  • Těsnění – pro víka ventilů, gufera, těsnění hlavy válců, kolen sedacího potrubí, kolektoru výfukových plynů, těsnící kroužky, těsnění olejové vany atd.
  • Převodovky, podvozky
  • Motorové systémy
  • Brzdy
 

Elring ve zkratce

Země původu: Německo
Prvovýroba: ano
Specializace: motorová těsnění, těsnicí kroužky, tmely
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: www.elring.de

 

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.