Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Eurol - nezávislý výrobce olejů nově v ČR - jaká je kvalita?

Eurol - nezávislý výrobce olejů nově v ČR - jaká je kvalita?

30. 05. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Oleje a maziva Eurol jsou v Čechách prozatím opomíjenou značkou, ačkoliv kvalita odpovídá standardu prémiových značek olejů, jako je Shell a Castrol. V zahraničí je oblíbenost Eurolu na podobné úrovni jako tyto nám známější značky. 

 

V ČR ne příliš známá, ale v zahraničí oblíbená značka s dobrou pověstí

Eurol se dodává do více než 75 zemí světa. Nizozemská značka s více než 40letou tradicí se prezentuje jako nezávislý výrobce maziv. To, že jde skutečně o výrobce, nikoliv jen o privátní značku, je při hodnocení produktu důležité. Původních výrobců motorových olejů totiž moc není, velká část značek náleží jen "výrobcům", kteří výsledný produkt namíchají z potřebných surovin, které jim dodá někdo jiný. Eurol v současné chvíli stojí na úplněm počátku tohoto řetězce - sám si produkuje vlastní suroviny. Proto se může pyšnit oním označením "nezávislý výrobce". Díky tomu, že má celou výrobu pod kontrolou, umožňuje zachovávat stabilní vysokou úroveň kvality každé šarže.
 

Kvalita prémiové úrovně, srovnatelná s Shellem nebo Castrolem

Těžko říci, co renomé značky v zahraničí udržuje na tak vysoké úrovni, a přitom v ČR o ní skoro nic nevíme. Možná proto, že to není takový gigant jako podobní výrobci. Možná proto, že nemasíruje dostatečně koncové zákazníky reklamou. 
 

Kvalitu olejů a dalších výrobků této firmy dokládá:

  • Eurol je partnerem závodníků na Rally Dakar, Formule 3 nebo mistrovství světa v rallye. Díky testování ve velmi náročných provozních podmínkách lze říci, že kvalita je ověřená i při extrémní zátěži. Každodenní použití při dojíždění do práce v létě, v zimě nebo při cestě na dovlenou v rámci středoevropského klimatu by pro maziva neměl být problém.
  • Jakožto nezávislý výrobce je schopen udržet vysoká standard kvality.
  • Oleje splňují specifikace automobilek. Příslušná udělená specifikace zaručuje, že je v souladu s požadavky automobilky na motorový olej.

Plná produktová šíře maziv a příslušenství

Od olejů přes aditiva až po ostatní provozní kapaliny a čisticí prostředky pro vozidla i motocykly všech značek.
 

Motorové oleje Eurol

V sortimentu najdete dvě produktové řady motorových olejů:

  • zlatý obal: plně syntetické motorové oleje pro osobní a lehké užitkové vozy
  • béžový (champagne) obal: minerální nebo polosyntetické motorové oleje pro osobní a lehké užitkové vozy

Obě řady se dodávají v kombinacích balení o objemu 1l, 4l, 5l, 20l, 60l, 210l.
 

Odkaz na mazací plán Eurol 

Tady: Zjisti, jaký olej vybrat a pak se vrať na voton.cz a nakup za skvělou cenu
Případně je možné správný olej vybrat v aplikaci pro mobilní telefony:
Pro Android
Pro Apple


Zdroje dalších informací

Oficiální stránky výrobce Eurol 


 

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.