Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Filtron - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Filtron - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

01. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Oblíbený výrobce filtrů nejen pro přední automobilky. Je členem polsko-americké firmy WIX-FILTRON, kam spadá i MANN + HUMMEL Group.
 

Historie FILTRON
 

Zhruba čtyřicet let od založení si společnost drží své místo mezi výrobci kvalitních filtrů pro všechny typy vozidel. V Evropě má dvě výrobny, zbylých 12 je situováno v Americe. Vyrábí až 80 milionů filtrů ročně a vyváží je do celého světa.
 

Produkce FILTRON zahrnuje originální i neoriginální komponenty. Jako originální jsou používané především do značek Ford, Land Rover, Mercedes-Benz, Jaguar, Saab, Lotus, Suzuki, Volkswagen.
 

Společnost dbá na vývoj a stálou expanzi do nových zemí. Důvodem je snaha o zajištění dodání špičkových výrobků v krátké době a za velmi dobrou cenu.
 

Co doporučit?

  • Vzduchové filtry vyrobené pomocí nejmodernějších technologií a materiálů. Obsahují celulózu a syntetické netkané textilie, která účinně čistí nasávaný vzduch. Jedná se především o kulaté a válcové filtry.
  • Olejové filtryvýměnné, které mají trvalé pouzdro s rychlým upevněním (jsou využívané převážně ve starších modelech aut), kazety olejových filtrů, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů včetně perforovaného papíru nebo kovové sítě, chránící filtrační médium proti poškození.
  • Palivové filtry, které účinně oddělují vodu, která zůstává uvnitř ve formě emulze.
  • Kabinové filtry s aktivním uhlím.
  • Hydraulické filtry
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.