Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Hazet - zkušenost s nářadím

Hazet - zkušenost s nářadím

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Hazet dodává na trh vysoce kvalitní dílenské nářadí a náhradní díly pro pojízdné vozíky a skříňky.
 

Historie HAZET
 

Německá rodinná firma byla založena již roku 1868 Hermannem Zerverem. Název značky je tak odvozen od iniciálů zakladatele tedy Ha Zet. Od počátků bylo zaměření firmy na výrobu kovaných výrobků, a to především ručního nářadí, které se pyšnilo pečlivým zpracováním a dlouhou životností. Dlouhodobé odborné zkušenosti posunuly dirmu do předních míst prodejců nářadí.
 

V současné době má společnost několik velmi moderně vybavených výroben v Německu, odkud její produkty putují doslova do celého světa.
 

Co doporučit?

  • Asistenční nástrojové vozíky
  • Sady klíčů, šroubováků a dalšího ručního nářadí
  • Pneumatický rázový utahovák
  • Elektrické ruční nářadí
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.