Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Japanparts - zkušenosti s výrobcem

Japanparts - zkušenosti s výrobcem

30. 05. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Japanparts již od roku 1988 vyrábí autodíly pro japonské a obecně asijské vozy. Pokrývá podstatnou část aftermarketu, dodává jako prvovýrobce přímo do automobilek a věnuje se také výrobě vlastních tuningových dílů.
Pod firmu Japanparts patří také značky Ashika a Japko.

V květnu 2019 firma otevřela nový distribuční sklad pro Evropu. Spolu s tím kompletně přepracovala své produktové portfolio, které aktuálně čítá přes 30 000 položek. V plánu je v průběhu roku 2019 a dále další navyšování produktových řad, a to až na 42 000 položek. 
 

Recenze výrobce Japanparts


Naše zkušenosti jsou s díly Japanparts velmi dobré. Nejenže pokrývají velkou škálu asijských vozů, ale z hlediska kvality provedení autodílů jsou díly nadprůměrně bezchybné. Reklamace jsou minimální. Vzhledem k dostupnosti a dobrých cenám můžeme Japanparts s klidným svědomím doporučit.  

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.