Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Jurid - hodnocení výrobce a zkušenost s brzdami

Jurid - hodnocení výrobce a zkušenost s brzdami

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Kvalitní německá značka zaměřující se na brzdové systémy osobních a užitkových vozidel. Zaručená kvalita i vysoký výkon součástí JURID je zárukou pro světové producenty aut i běžné automobilové nadšence.
 

Historie JURID

Název získala společnost v roce 1922, byť byla založena již roku 1914. V roce 2000 se spojila s Honeywell Bremsbelag GmbH, která je členem americké společnosti Honeywell International Inc. její specializací jsou brzdové destičky a kapaliny.

Má propracovanou průmyslovou síť v zemích jako Německo, Španělsko, USA, Thajsko a Malajsie.
 

Co doporučit?

Výrobky patří do vysoké třídy a jsou vyráběné jako originální. Vyznačují se dlouhou životností i inovativními typy, jako je JURID WHITE – s tichým a bezprašným brzděním.

  • Brzdy – destičky, válečky, hadice, bubny, třmeny, čelisti, sady

 

Jurid ve zkratce

Země původu: Německo
Prvovýroba:  Audi, Alfa Romeo, BMW, Land Rover, Merdcedes-Benz, Nissan, Toyota, Volkswagen, Volvo aj.
Specializace: brzdové destičky a kotouče, čelisti
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: http://www.jurid.com

Součástí portfolia Federal Mogul (do roku 2014 součástí Honeywell).

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.