Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Kolbenschmidt - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Kolbenschmidt - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Kolbenschmidt ve zkratce

Země původu: Německo
Prvovýroba:  VW, Ford, Fiat, Mazda, Honda, Toyota, PSA, Mercedes
Specializace: vačky, pístní kroužky, zdvihátka ventilu, vahadla, motorová ložiska, olejová čerpadla
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: www.rheinmetall-automotive.com/cs/znacky/kolbenschmidt/ 

Součást strojírenského koncernu Rheinmetall spolu se značkou Pierburg. 

Výroba v ČR: Trmice


 

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.