Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Mahle - hodnocení výrobce a zkušenost s filtry

Mahle - hodnocení výrobce a zkušenost s filtry

31. 05. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Mahle (a alternativní obchodní značka Knecht) je právem jedním z top výrobců filtrů pro automobily. 

Zajímavosti Mahle / Knecht

  • založeno 1920 ve Stuttgartu
  • dlouholetý partner týmu Scuderia Ferrari 

Ve zkratce

Země původu: Německo
Prvovýroba:  Alfa Romeo, Audi, BMW, Caterpillar, Citroën, Daewoo, Ferrari, Fiat, Ford, General Motors, Harley Davidson, Honda, Hyundai, Isuzu, John Deere, Komatsu, Lancia, Land Rover, MAN, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Scania, Seat, Škoda, Smart, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo
Specializace: filtry
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: www.mahle.com

 

Prvovýroba Mahle pro automobilky

Produktová řada autodílů Mahle pro vozidla Škoda se skládá z vysoce kvalitních filtrů motoru, chladicích systémů a dalších součástek motoru.
 

Historie MAHLE 

V roce 1920 se seznámil německý inženýr Hermann Mahle s Hellmuthem Hirthem (pilotem a vynálezcem, který navrhl první dvoutaktní motor) a začal pracovat u něj v obchodě. V roce 1922 se Hermanův bratr Ernst stal vedoucím technického oddělení a od roku 1938 se bratři oficiálně stali partnery v tomto obchodě a firma získala své nové jméno i logo.

Výborná kombinace skvělých vynálezců a inženýrů dala vzniknout takovým novinkám, jako jsou písty z lehké slitiny nebo vývoj prvních vzduchových filtrů.

Aktuálně společnost vlastní víc než 170 závodů a 30 výzkumných center, hlavní sídlo je ve Stuttgartu v Německu.

Co doporučit?

Autodíly jsou používané jako originální pro značky jako jsou Ford, Opel, Chevrolet, Volkswagen, Porsche, Ferrari, Saab, Audi, Alfa Romeo, BMW, Mitsubishi, Škoda, Land Rover, Suzuki, Mercedes Benz. Mezi specializaci patří:

  • Filtry – speciální vzduchové, které díky syntetické pryskyřici zachytí až 99 % části sazí; palivové, které zajišťují bezpulzní tok paliva; také olejové a kabinové; navíc i separátor vlhkosti zásuvek, které absorbují vlhkost z chránících prvků.
  • Turbodmychadla – schopná odolávat extrémnímu zatížení a pracovat při teplotě výfukových plynů nad 1000 °C.
  • Písty, ventily, pístní kroužky, ložiska a podobně – vše vyrobené z vysoce odolných materiálů, vyznačujících se nízkou hmotností a dlouhou životností.
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.