Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Nissens - hodnocení výrobce a zkušenost s chladiči

Nissens - hodnocení výrobce a zkušenost s chladiči

09. 01. 2023
|
Voton.cz autodíly
|

Dánská společnost Nissens patří mezi největší výrobce chlazení a klimatizací pro automobily v Evropě.
 

Historie NISSENS

Společnost založil v roce 1921 Julius Nissen jako rodinnou firmu, která se v současné době vypracovala na celosvětově známého dodavatele originálních i afternarketových dílů. Originální díly jsou určeny především pro autobusy a užitková vozidla a pro známé modely aut, mezi kterými jsou i prémiové značky jako Lamborghini, Aston Martin, Porsche, Jaguar a další. Celkově svým portfoliem pokrývá 97% vozového parku (více viz informace Nissens). 
 

Co doporučit z praxe? Recenze Nissens

Dodávané díly jsou vždy vysoké kvality za přijatelnou cenu. Ve Votonu považujeme značku za velmi spolehlivou. Důvodem je zejména fakt, že Nissens dodává výrobky přímo do automobilek jako prvovýrobce, zároveň máme velmi dobrou zkušenost i v prodeji. Zájem zákazníků je podpořen minimlní vratkovostí a reklamovaností.

Doporučujeme Nissens v těchto produktových řadách:
  • Systém chlazení motoru – chladiče, ventilátory, mezichladiče
  • Klimatizace a automatické klimatizace – kondenzátory, odpařovače, kompresory, ohřívače, vysoušeče
  • Jádra k montáži chladičů a mezichladičů - pod značkou Nissens je zastoupeno víc než 3000 druhů jader

 

Nissens ve zkratce

Země původu:  Dánsko
Prvovýroba: Ford, PSA, Toyota, Mazda, Scania, Aston Martin, Lamborghini
Specializace: chlazení, klimatizace
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: https://nissens.cz/

 

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.