Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Pierburg - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Pierburg - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Pierburg ve zkratce

Země původu: Německo
Prvovýroba: VW Group, BMW, PSA, Mercedes, Porsche
Specializace: řízení motoru, regulace vzduchu, systémy pro snižování emisí, elektromagnetické ventily, přívod paliva, podtlaková čerpadla
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: www.kspg-ag.de


Výroba: ČR, Německo, Francie, Velká Británie, Španělsko, Itálie, USA, Mexiko, Brazílie, Japonsko, Čína, Indie
 

Součást koncernu Rheinmetall Group spolu s Kolbenschmidt, jehož výroba je v ČR v blízkých Trmicích. 
 

Pierburg v ČR

Česká firma Pierburg, s.r.o., sídlí v Ústí nad Labem. Továrna byla založena v roce 2004 a nejprve se zaměřovala na výrobu sekundárních pump vzduchu a výfukových řídicích ventilů. O tři roky později po výstavbě druhé výrobní haly přibyla výroba EGR ventilů a EM-EGR modulů. Další expanze přišla v roce 2010. Ovládací prvky (aktuátory) český Pierburg zařadil do výrobního plánu na přelomu 2013-2014. 


V současnosti česká výroba zaměstnává 430 lidí. 

 

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.