Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Sonax - zkušenosti s autokosmetikou

Sonax - zkušenosti s autokosmetikou

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Špičková kosmetika pro každý automobil. Vynikající péče, která si poradí se vzhledovými vadami, škrábanci, šrámy a vytváří perfektní základ pro další karosářeské a lakýrnické práce, to vše je značka Sonax.
 

Historie SONAX

Věhlasná rodinná firma vznikla vlastně náhodou, když prapředek současných majitelů těžil počátkem 20. století jemný prášek, tzv. oxid křemičitý, který využíval jako přísadu do leštidel v domácnosti. Dal tak vzniknout nové značce produktů s názvem SONA. Později se tento trend začal využívat i pro údržbu automobilů. K názvu se přidalo X, odvozené od oblíbených voskovacích přípravků Wax.
 

V současné době si společnost drží čelní místo v oblasti autokosmetiky a její značky jse synonymem pro kvalitní péči o automobil.
 

Co doporučit?

Díky vlastnímu vývoji a výzkumu se společnost rychle přizpůsobuje všem trendům a požadavkům pro kvalitní a rychlou aplikaci svých produktů.

  • Čistidla a leštidla
  • Impregnace
  • Odstraňovače rzi
  • Odstraňovače odolných nečistot
  • Brusné pasty
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.