Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Vaico - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Vaico - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

31. 05. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

VAICO se řadí mezi známější výrobce autodílů a zaměřuje se na originální i neoriginální komponenty vozidel pro evropský trh. I když se jedná o díly hodně vysoké kvality, lze je pořídit za více než rozumné ceny.

Historie VAICO

Značku VAICO si v roce 1999 zaregistrovala německá společnost VIEROL, která se zaměřovala na výrobu autodílů pro německy trh, a to autodílů „na míru“. Tyto ambice pak vedly k rozvoje vlastní dealerské sítě, zahrnující rovněž nákup a balení zboží pro velkoobchody. Kvalita a preciznost jí tak otevřela dveře k dodávání náhradních autodílů pro přední výrobce aut, jako jsou Dimler AG, BMW, Ford a podobně.

Co doporučit? Naše zkušenosti s Vaico

  • V nabídce součástí systémů a mechanismů motorů je víc než 480 typů dílů.
  • Značka je známá také nabídkou filtrů a prémiovými řadami spotřebního materiálu, jako jsou provozní kapaliny, aditiva a maziva.

Výroba všech dílů a příslušenství podléhá přísným normám. Kvalitu zaručuje také vysoké ohodnocení kvality Q+. VAICO nabízí navíc i opravné sady s těsněním a upevněním, oblíbené pro snadnou montáž.

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.