Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml A-2MPS od výrobce ASTA je univerzální odsávačka automobilových provozních kapalin s průhlednou nádobou pro vizualizaci tekutiny a objemem 200 ml. Odměrka odsávačky umožňuje přesné odměření požadovaného množství kapaliny. Stříkačka je odolná vůči korozivním látkám. Kapacita nádoby: 200 ml. Aplikace zahrnuje: motorový olej, převodový olej, ATF, brzdovou kapalinu, chladicí kapalinu, olej do diferenciálu a kapalinu do hydraulického řízení.