Hlavní stránka Univerzální díly, nářadí a autopříslušenství Ostatní Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml - ASTA A-2MPS
 Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml - ASTA A-2MPS ASTA

Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml - ASTA A-2MPS ASTA A-2MPS

VýrobceASTA
KÓD nebo OE
TecDoc® čisloA-2MPS
0 ks
390.71
322.90 bez DPH
Nákupní cena s DPH 390.71
Nákupní cena bez DPH 322.90
Sleva 0 %
Nedostupné - pro nalezení alternativy napište e-mail
Informace Náhrady

Popis produktu Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml - ASTA A-2MPS

Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml A-2MPS od výrobce ASTA je univerzální odsávačka automobilových provozních kapalin s průhlednou nádobou pro vizualizaci tekutiny a objemem 200 ml.

Odměrka odsávačky umožňuje přesné odměření požadovaného množství kapaliny. Stříkačka je odolná vůči korozivním látkám.

Kapacita nádoby: 200 ml.
Aplikace zahrnuje: motorový olej, převodový olej, ATF, brzdovou kapalinu, chladicí kapalinu, olej do diferenciálu a kapalinu do hydraulického řízení.

Parametry a specifikace pro zboží Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml - ASTA A-2MPS

Tento náhradní díl pasuje na následující vozidla. Pokud si nejste výběrem jisti, vložte do poznámky k objednávce VIN vozidla.

Kompatibilita dílu Ruční víceúčelová odsávačka 200 ml - ASTA A-2MPS s následujícími OE čísly výrobce vozidla