Zprávy a aktuality

RSS

Online platba kartou

Dnes jsme ve spolupráci s platební bránou Comgate spustili možnost online placení kartou a bankovními tlačítky. Tento druh platby je k dispozici u všech doprav v rámci ČR a je zdarma. Při platbě dochází k přesměrování na portál Comgate a následně zpět k potvrzení eshopem. Tuto platební metodu výhledově rošíříme i pro Slovensko a další země EU.

Balíkovna, Zásilkovna, Uloženka

Přidali jsme nové způsoby dopravy a možnosti vyzvednutí našich zásilek na různých výdejních místech po celé ČR.

Zásilkovna - nový způsob dopravy

Nyní lze objednat díly na pobočky Zásilkoven v ČR. Je to levnější a balík si můžete vyzvednout kdykoliv potřebujete. Stačí jen v průběhu objednávky vybrat Zásilkovnu jako způsob dopravy a pak zvolit pobočku, která je Vám nejblíže.

Platby kartou při osobním odběru

Nově lze při osobním vyzvednutí na Borku u Českých Budějovic platit také kartou.

Opel originální díly GM

Třídíme, fotíme a popisujeme. Připravujeme k publikování tisícovky (!!!) Opel dílů. Sledujte Vaši konkrétní kategorii, jestli se tam nenajde něco nového.

Stálá otevírací doba výdejního místa

Od 1.11.2017 můžete zboží na naší výdejně na Borku zboží vyzvedávat v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Později odpoledne a o víkendech je možné zboží vyzvednout po individuální domluvě. V případě, že výdejní místo je zamčené, zvoňte na zvonek - je možné, že zrovna připravujeme objednávku ve skladu.

Jak na objednávání originálních dílů?

Zodpověděli jsme nejčastější otázky, které se týkají objednávání originálních dílů. Odpovědi najdete zde. Potřebujete-li více informací, obraťte se s dotazem na info@voton.cz. Naše holky jsou připraveny Vám poradit a pomoci s nákupem.

Doprava dílů po celé Evropě
Široká nabídka originálních dílů
Výdejní místo v Českých Budějovicích