Zprávy a aktuality

RSS

Originální díly Škoda, VW, BMW, Mazda, Seat, Kia aj.

Objednávejte i originální díly pro dalších značky - koncernové vozy, BMW, Ford, Kia, Mazda aj. Napište nám číslo dílu do poznámky v objednávce nebo zašlete e-mailem. Obratem pošleme ceny.

NOVÉ VÝDEJNÍ MÍSTO České Budějovice

Od pondělí 30.4. Vás rádi přivítáme v novém výdejním místě V ČB v ulici K. Světlé (mezi Ternem a Budvarem). Aktuální informace jsou na našem Facebooku. Během týdne rozpošleme také informační e-mail.

Online platba kartou v e-shopu s autodíly

Dnes jsme ve spolupráci s platební bránou Comgate spustili možnost online placení kartou a bankovními tlačítky. Tento druh platby je k dispozici u všech doprav v rámci ČR a je zdarma. Při platbě dochází k přesměrování na portál Comgate a následně zpět k potvrzení eshopem. Tuto platební metodu výhledově rošíříme i pro Slovensko a další země EU.

Balíkovna, Zásilkovna, Uloženka - autodíly levně a pohodně

Přidali jsme nové způsoby dopravy a možnosti vyzvednutí našich zásilek na různých výdejních místech po celé ČR.

Zásilkovna - nový způsob dopravy

Nyní lze objednat díly na pobočky Zásilkoven v ČR. Je to levnější a balík si můžete vyzvednout kdykoliv potřebujete. Stačí jen v průběhu objednávky vybrat Zásilkovnu jako způsob dopravy a pak zvolit pobočku, která je Vám nejblíže.

Platby kartou při osobním odběru v Českých Budějovicích

Nově lze při osobním vyzvednutí na Borku v Českých Budějovicích platit také kartou.

Opel originální díly GM z e-shopu s náhradními díly

Třídíme, fotíme a popisujeme. Připravujeme k publikování tisícovky (!!!) Opel dílů. Sledujte Vaši konkrétní kategorii, jestli se tam nenajde něco nového.

Jak na objednávání originálních dílů?

Zodpověděli jsme nejčastější otázky, které se týkají objednávání originálních dílů. Odpovědi najdete zde. Potřebujete-li více informací, obraťte se s dotazem na info@voton.cz. Naše holky jsou připraveny Vám poradit a pomoci s nákupem.

Doprava dílů po celé Evropě
Široká nabídka originálních dílů
Výdejní místo v Českých Budějovicích