Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů ALCO - hodnocení výrobce a zkušenost s filtry

ALCO - hodnocení výrobce a zkušenost s filtry

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Společnost ALCO vyrábí filtry pro automobily a nákladní automobily. Sortiment obsahuje více než 3500 různých typů filtrů a každý rok je nově přidáno dalších 100 nových typů podle poptávky na trhu a potřeb klientů.
 

Alco ve zkratce

Země původu: Kypr / Německo
Prvovýroba: ne - aftermarket
Specializace: filtry
Zkušenost: Dobrý poměr cena/výkon
Web: www.alcofilters.com
 

Historie ALCO

Evropská společnost ALCO Filters byla založena v roce 1973.

ALCO Filters je evropská společnost zabývající se výrobou filtrů s 45 lety zkušeností (založena v roce 1973). Má čtyři velká distribuční zařízení ve Velké Británii, Německu, Řecku a na Kypru, která zajišťují rychlé a efektivní dodávky po celém světě – působí v 70 státech.

Společnost vyrábí filtry pro osobní automobily (evropské a asijské), lehké dodávky a transportéry, užitková vozidla, terénní stroje a stacionární motory.

Veškeré suroviny pro výrobu pochází od předních evropských dodavatelů. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001.

Značka ALCO se i přes svou velice rozsáhlou distribuční síť snaží držet své původní filozofie a nabízí zákazníkům kvalitní výrobky v rozumné cenové relaci.
 

Co doporučit?

  • Veškeré filtry vynikají především vysokou efektivitou z pohledu hlavních kritérií, tedy kapacitou filtru, průtokem a životností.
  • V olejových filtrech je využíván filtrační materiál longlife.
  • Kabinové filtry obsahují vícevrstvé syntetické médium, které účinně odpuzuje vlhkost a zároveň zachycuje i mikroskopické škodliviny.
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.