Hlavní stránka Kariéra - volná místa ve Voton.cz
 1. Prodejce autodílů do kamenné prodejny v Českých Budějovicích

 2. Obchodního zástupce pro region sever od Českých Budějovic


 

1) Prodejce autodílů - České Budějovice

Pro doplnění a rozšíření možností nabídky služeb pro zákazníky hledáme kolegu nebo kolegyni pro prodej v kamenném obchodě. Někoho, kdo bude připraven ochotně poskytnout přicházejícím, volajícím a píšícím zákazníkům maximální podporu při výběru zboží, a to jak na úrovni odborných znalostí, tak osobním přístupem.

 

Hlavní náplň práce

Hlavní náplní práce bude komunikace se zákazníky:

 • přijímání jejich objednávek, a to osobně, telefonicky, mailem nebo přes e-shop,
 • prodej skladového zboží přes pult,
 • poradenství při výběru náhradních dílů,
 • ověřování správnosti výběru zboží,
 • vyřizování reklamací a vratek,
 • administrativa spojená s prodejem a objednáváním zboží u dodavatelů.

 

Nabízíme

 • stabilní práci v úspěšné firmě s rodinnou atmosférou,
 • zaměstnání v zajeté firmě s dlouhodobou historií v ČB,
 • platové ohodnocení odrážející Vaše zkušenosti a výsledky,
 • možnost osobních slev na autodíly a vybavení pro osobní potřebu,
 • snadné parkování u práce i pro zaměstnance,
 • prodejna Voton.cz je v areálu K6 - v bezprostřední vzdálenosti je supermarket Terno, asijská restaurace Zlaté kuře, restaurace Budvaru,
 • individuální bonusy po domluvě - někdo preferuje materiální podporu, někdo dovolenou navíc, někdo raději vyšší plat.

 

Požadujeme

 • Nutná znalost z autodílů a jejich použití - předchozí praxe na podobné pozici je podmínkou
 • Znalosti a zkušenosti z oblasti opravy automobilů výhodou
 • Příjemné vystupování a pro-zákaznicky orientovaný přístup

 

Ohodnocení

 • Pevný základ + nadstandardní ohodnocení v závislosti na dosavadní pracovní historii.
 • Konkrétní výši si vyjednáme osobně, podle Vašich zkušeností a požadavků.
Nástup dle dohody

 

Jak se připravit na přijímací řízení a komu se ozvat?

U přijímacího pohovoru budeme chtít znát Vaše dosavadní zkušenosti v oboru. Budeme chtít vědět, co v oblasti prodeje autodílů máte za sebou. Jestli máte za sebou i třeba nějaká školení a certifikaci, případně jestli sám/sama zvládnete i opravy aut a rozumíte použití autodílů i v praxi. Probereme Vaši představu o tom, jak by prodej dílů přes pult měl vypadat. A probereme vzájemnou představu o ohodnocení.


Zní to dobře? Pošlete nám životopis na votava@voton.cz
 


 

2) Obchodní zástupce - prodej autodílů

Vyčerpali jsme kapacitu toho, co je v silách našich prodejců a obchodníků a potřebujeme v týmu přivítat někoho, komu svěříme region sever od Českých Budějovic. 

Hledáme proto obchodního zástupce pro oblast Táborska a Veselska. (Pokud máte své vlastní portfolio zákazníků, rádi se s Vámi domluvíme i na jiné oblasti. Primárně ale potřebujeme pokrýt severovýchod.)

Hledáme někoho, kdo v autodílech nebo v příbuzné oblasti pracoval, tzn. má znalosti z oboru autoopravárenství nebo autodílů, kdo má rozhled v kvalitě značek autodílů, kdo ví, jak se bude lišit přístup k velkému servisu od přístupu k živnostníkovi – co která skupina od svého obchoďáka potřebuje. Někoho, kdo zvládne samostatně spravovat portfolio zákazníků - pečovat o ně, pomáhat jim s objednáváním dílů, řešit s nimi reklamace a vratky. Někoho, kdo zvládne oslovovat nové zákazníky v Jihočeském kraji, domlouvat si s nimi schůzky a nabízet jim novou alternativu k nákupu autodílů. Někoho, kdo umí jednat s lidmi, je aktivní a přívětivý. Někoho, kdo má rád jistou nezávislost, ale přitom se chce stále cítit být členem širšího týmu firmy.
 

Hlavní náplň práce 

-    Kompletní péče o zákazníky vlastního portfolia 
-    Pravidelné objednávání autodílů pro svěřené zákazníky
-    Komunikace ohledně rozvozů, vratek, reklamací
-    Dojíždění za zákazníky přiděleným služebním autem
-    Rozvoz autodílů NENÍ primární náplň Vaší práce – rozvozy jezdí pravidelné linky, do kterých Vaše zákazníky přidáme. Díly rozvážíte podle svého uvážení tam, kde to pro Vás bude dávat smysl.
-    Samostatnost v rozhodování o rozvrhu vlastního dne
-    Flexibilní pracovní doba
 

Ohodnocení

Pevný základ + nadstandardní ohodnocení v závislosti na obratu portfolia zákazníků (Rozšiřování vlastního portfolia o nové zákazníky se přímo promítá do Vašeho ohodnocení.)
Konkrétní výši si vyjednáme osobně, podle Vašich zkušeností a požadavků.
 

Jak se připravit na přijímací řízení a komu se ozvat? 

U přijímacího pohovoru budeme chtít znát Vaše dosavadní zkušenosti v oboru. Budeme chtít vědět, jak byste odlišil/a přístup k živnostníkovi a k velkému autoservisu. Trochu si Vás vyzkoušíme, co víte o autodílech. Popovídáme si o tom, jaké máte představy o práci obchodního zástupce. A probereme vzájemnou představu o ohodnocení. 
Zní to dobře? Pošlete nám životopis na votava@voton.cz

Voton.cz autodíly je značka společnosti VOTON trade, s.r.o., která prodává autodíly již 11 let. Moderním přístupem k prodeji a zapálením původně rodinné firmy jsme se vypracovali na jednoho z největších prodejců autodílů v regionu. Neustále pracujeme na sledování trendů v oboru a na dalším rozvoji. Díky tomu nepřešlapujeme na místě, ale sklízíme ovoce toho, že jdeme s dobou. 
 

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.