Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Autofren Seinsa - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Autofren Seinsa - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Specialistou na gumové části brzdových systémů a spojkové hydrauliky je francouzská společnost AUTOFREN SEINSA. Společnost je hrdým držitelem několika certifikátů norem ISO a patří také pod EFQM, která se snaží o dosahování kvality převyšující ISO normy.

 

Autofren Seinsa ve zkratce

Země původu: Španělsko
Specializace: gumové části brzd
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: www.seinsa.es/
Výroba: Španělsko, Indie

 

Historie AUTOFREN SEINSA

Přestože se jedná o francouzskou firmu, byla založena ve španělském městě Eugi, a to v roce 1972. Od začátku se věnovala výrobě gumových dílů pro brzdové systémy. Díky důrazu na kvalitu si rychle vydobyla přední místo mezi výrobci komponentů pro pohonné ústrojí a brzdových systémů pro tzv. aftermarket. Ale není výjimkou, že dodává výrobky i do prvovýroby.
 

Co doporučit?

Jedinečné místo zaujímá společnost AUTOFREN SEINSA v nabídce opravných sad brzdových soustav určených pro nejrůznější modely evropských, asijských a amerických automobilů.

 

Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.