Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Febi Bilstein - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Febi Bilstein - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

30. 05. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Německá firma, která se věnuje produkci vlastních výrobků – součástí pro různá zařízení vozidel a také prodeji výrobků dalších výrobců.

Historie FEBI BILSTEIN

Datem založení se považuje rok 1844, kdy se stal Ferdinant Bilstein spoluvlastníkem společnosti. Hlavním zaměřením bylo kovoobrábění, od roku 1883 se soustředí na soustružené šrouby. Velký úspěch firma zažívá roku 1925, kdy získává patent na výrobu pružinového šroubu. V poválečné době se již plně věnuje výrobě autodílů.

V současné době nabízí katalog FEBI BILSTEIN 30 000 položek, jež jsou vyváženy až do 140 zemí světa.

Co doporučit?

Součásti FEBI BILSTEIN mají obecně přesný tvar jako originální vybavení. Jsou vyrobené z materiálů odolných proti tlaku a jejich kovové části jsou pokryté speciální směsí odolné proti korozi.

  • Posilovač řízení a zavěšení - příčná ramena, konce spojovací tyče, hydraulické okruhy, tlumiče a pružiny, nosné kulové čepy
  • Motorové a automobilové systémy - chlazení a systém mazání prvků motoru, části palivového systému, pásy a řetězy, trysky, zásobníky, kování
  • Brzdové soustavy
  • Elektrika a elektronika - čidla, spínače, relé, řídící jednotky, elektromotory
  • Kapaliny

Bilstein ve zkratce

Specializace: tlumiče
Prvovýroba: Mercedes, Subaru, BMW, Jaguar
Zkušenost: Nadstandardní kvalita

  • patentovaná výroba jednotrubkového plynokapalinového tlumiče
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.