Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Lemförder - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Lemförder - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

01. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Pokud byste chtěli znát největšího oficiálního dodavatele náhradních dílu pro většinu evropských výrobců aut, pak se seznamte s LEMFÖRDER Company. Společnost dodává koncernům, jako jsou VW, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Ford, Volvo atd.
 

Lemförder ve zkratce

Země původu: Německo
Prvovýroba:  BMW, Mercedes, Audi, VW  aj.
Specializace: řízení, zavěšení kol, stabilizátory, ramena, čepy, silentbloky
Zkušenost: Nadstandardní kvalita
Web: www.lemfoerder.com


Lemförder spadá do společného koncernu ZF Aftermarket spolu se značkami ZF, Sachs, TRW, BOGE. 
 

Historie LEMFÖRDER

Založení společnosti LEMFÖRDER Fahrwertechnik Company proběhlo roku 1947 v Lemfördu v Německu. Zakladatelem byl známý vynálezce kulových čepů Jürgen Ulderup, který se uchytil v otcově dílně, zapojené do výměny a dalšího prodeje spotřebního zboží. Záliba v automobilech ho přivedla na myšlenku uvést na trh i náhradní autodíly. Díky svým úspěchům mohl v roce 1984 odkoupit většinový podíl společnosti ZF Friedrichshafen AG Corporation, která se od roku 2000 nazývá "ZF LEMFÖRDER AG".
 

Firma má výrobní prostory v Německu, Španělsku, USA, Japonsku a některých dalších zemích.
 

Co doporučit?

Za zmínku stojí, že společnost používá dvě obchodní značky současně – Lemförder a Lemforder. Důvodem je usnadnění výslovnosti pro neněmecky mluvící zákazníky. Nejde tedy o padělek.
 

Hlavní obor ZF LEMFÖRDER AG je produkce řízení vozidel a prvků zavěšení, které se řadí mezi originální autodíly.
 

Z neoriginálních autodílů, které si ovšem zachovávají svou vysokou kvalitu lze zmínit:

  • kardanové hřídele
  • hnací řemeny
  • prachové manžety
  • brzdové systémy
  • motorové oleje a další provozní kapaliny
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.