Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Prasco - zkušenosti s autodíly

Prasco - zkušenosti s autodíly

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Široká nabídka kvalitních náhradních dílů společnosti, které má obří sklady po celém světě.
 

Historie PRASCO
 

Italská firma byla založena v roce 1988 a velmi rychle si začala budovat silnou pozici na trhu s náhradními díly. V roce 1994 se už jako velmi rozvinutá rozhodla pro expanzi a začala spolupracovat s výrobou v Taiwanu, zároveň založila jedno z prvních velkých výrobních center v Turíně.
 

V současné době má sídlo také ve Velké Británii, Německu a Španělsku. Výrobky firmy Prasco se řadí mezi kvalitní.
 

Co doporučit?
 

Prasco nabízí náhradní díly pro všechny známé značky vozů.

  • Karoserie – kompletní vybavení od podběhů kol, mřížek chladiče, mřížek nárazníku, nárazníků, blatníků, světel, kapoty, dveří až po podélný nosník
  • Komponenty klimatizace - chladič (kondenzátor klimatizace), vysoušeč, kompresor, výparník, expanzní ventil
  • Systém chlazení motoru - chladič vody (chladič motoru), chladič turba, spojka ventilátoru, ventilátor chlazení, olejový chladič
  • Výfuk - držák výfuku, přepážka koncové trubky, spojovací trubka výfuku
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.