Hlavní stránka Blog Voton.cz - novinky z obchodu Přeprava zboží mezi ČB a okresními městy JČ kraje (vytížení volných dodávek)

Přeprava zboží mezi ČB a okresními městy JČ kraje (vytížení volných dodávek)

30. 10. 2023
|
Voton.cz autodíly
|
V rámci vytížení našich rozvozových dodávek nabízíme kapacitu pro přepravu zboží nebo zásilek pro firmy a OSVČ v Jihočeském kraji.Provozujeme obchod s autodíly Voton.cz a každý den vyrážíme s rozvozovými dodávkami z Českých Budějovic do měst Tábor, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Strakonice a zpět. Náš vlastní rozvoz probíhá dodáním zboží do našich partnerských výdejních míst ve výše uvedených městech (kam si chodí koncoví zákazníci zásilku se zbožím převzít) a dále na jednotlivé adresy našich zákazníků. Zejména cestou zpět do ČB máme volná auta. Nabízíme možnost spolupráce na dopravě.
  • Nakládka v ČB - rozvoz odjíždí ráno v 7 hodin, lze odvézt cokoliv doručené k nám do této doby (lze doručit rychleji než přepravcem nebo poštou). Ten samý den se vrací zboží z výdejních míst a adres na trasách a je k vyzvednutí po poledni u nás v ČB.
  • Vhodné pro pravidelnou přepravu, lze přepravit zboží i mezi jednotlivými okresními městy, a to s noční překládkou v ČB.
  • Výdejní místa lze využít, po domluvě lze pravidelně zajíždět na konkrétní adresy na trasách.
  • Cena dle dohody a objemu.
  • Možnost přepravit i rozměrnější věci (jízdní kola, velké krabice), omezení zásilky je 20 kg kvůli manipulaci. Po domluvě lze ale na některých trasách převézt i paletu (nutno mít vlastní možnost nakládky/vykládky na místě).
  • Rozvoz probíhá velkými a malými dodávkami (Doblo, Caddy), množství volné kapacity je omezené přibližně na 1 m3 a 500 kg na 1 trasu (liší se podle trasy a našeho vlastního vytížení).
  • Ceny za zásilku nižší než spedice.
Dotazy na bližší informace ke konkrétním možnostem směřujte prosím na našeho provozního ředitele p. Beránka na tel. 774 316 092 - beranek@voton.cz
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.