Hlavní stránka Blog Zkušenosti - výrobce autodílů Sasic - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

Sasic - hodnocení výrobce a zkušenost s autodíly

08. 06. 2022
|
Voton.cz autodíly
|

Široký sortiment autodílů nabízí francouzská společnost SASIC, která se zaměřuje mimo jiné na pryžové a kovové součásti pro francouzské vozy. Patří pod koncern SEVTI Corporation.
 

Historie SASIC

Dějiny obchodní značky SASIC sahají do 20. let minulého století, konkrétně do roku 1927, kdy došlo ve Francii k založení společnosti Santucci, která se věnovala výrobě autodílů pro francouzské automobily. V roce 1971 došlo k fúzi s firmou SICFA, která je známým francouzským vývozcem náhradních dílů. Nově tak má společnost název SASIC S.A.
 

Nyní se firma prioritně věnuje produkci gumových a kovových dílů, prvků systému zavěšení, vodních hadic, kladek a jiných náhradních autodílů. Také se podílí na obnově spojek. Je rovněž dodavatelem unikátních řídicích mechanismů pro moderní elektrická auta.
 

Výrobky společnosti se řadí do střední cenové třídy a jsou vyváženy do asi 90 zemí světa.
 

Co doporučit?

  • Pryžové a kovové prvky, vyrobené z kvalitních zdrojů, který zvyšují výkon.
  • Prvky zavěšení jsou oblíbené pro vysokou sílu a přesně odpovídajícím tvarům a rozměrům.
  • Spojky – patří mezi díly, které jsou pro usnadnění instalace dodávány s umístěnými nástroji. Kvalita odpovídá originálním dílům, přitom jsou za nižší cenu.
  • Komponenty chladicího systému, jejichž kovové části mají posílenou ochranu proti korozi a plastové části mají zvýšenou odolnost proti tvorbě trhlin a deformací.
  • Elektrické zařízení s vysokou citlivostí a rychlostí odezvy.
Autor článku
Voton.cz autodíly
Voton.cz je český obchod s autodíly. Obsah webu Voton.cz vychází ze zkušeností automechaniků a zákazníků e-shopu a ze znalostí expertů a odborných prodejců autodílů. Nepřesnosti nebo dotazy směřujte na info@voton.cz.

Poznejte obchod s autodíly Voton.cz

Voton.cz je český e-shop s autodíly. Na těchto stránkách získáte potřebné znalosti pro správný výběr autodílů a pro péči o své vozy. Voton.cz poskytuje co nejvíce informací pro bezpečné nakupování a výběr správných autodílů, abyste mohli učinit ta nejlepší rozhodnutí pro vaše vozidlo.

E-shop lze použít také jako katalog náhradních dílů pro výběr podle vozu nebo podle VIN. Získejte přehled o širokém sortimentu levných náhradních dílů na auta všech značek - filtry, brzdy, motorové oleje, díly motoru, pružiny, tlumiče, karosářské díly, výfuky, čidla, řídicí jednotky, díly převodovek, spojky, řemeny, kladky, rozvody, alternátory, autobaterie a další.

Objednané náhradní díly na auta můžete vyzvednout v prodejně v Českých Budějovicích, na výdejních místech v Písku, Jindřichově Hradci, Táboře, Českém Krumlově a Strakonicích, nebo si nechte doručit dopravcem kamkoliv v České republice.